Hotel Lednice RELAX HOTEL ŠTORK :::

Hotel RELAX HOTEL ŠTORK / Lednice

RELAX HOTEL ŠTORK nabízí příjemné ubytování vhodné, jak pro rodinnou rekreaci, tak individuální pobyty. Jedná se o garni hotel rodinného typu a nachází se pouhé 2 minuty volné chůze od centra Lednice.

RELAX HOTEL ŠTORK Ubytování
Hotel Štork má pro Vaše pohodlí připraveno ubytování v 24 pokojích a přes léto jsou k pronájmu 3 byty 2 + KK. Klidný spánek vám zajistí komfortní lůžko s lamelovým roštem, speciální zdravotní matrace a nadýchaná přikrývka z důtého vlákna v hebkém povlečení. Všichni hosté naleznou maximální pohodu a relaxaci v zázemí hotelu Štork. Hotel Štork disponujeme třílůžkovým bezbariérovým pokojem, který vyhovuje posledním technickým požadavkům.

RELAX HOTEL ŠTORK Služby
V areálu hotelu Štork naleznete bistro s občerstvením pro kvalitní zajištění stravovacích a občerstvovacích služeb. V létě se zdarma osvěžíte ve venkovnín zastřešeným bazénu. Pobyt v hotelu Štork si můžete rovněž zpestřit využitím služeb relaxačního centra, kde najdete vířivku, saunu, infrakabinu a masáže. Automobily parkují zdarma na parkovišti před hotelem Štork, které je chráněno kamerovým systémem.

RELAX HOTEL ŠTORK Okolí
Zdejší prostředí nabízí mnoho příležitostí k výletům po krásném okolí. Kromě přírodních krás je možné navštívit zámek Lednice, zahradu a skleník, zámky Valtice a Mikulov, nebo vyzkoušet plavby lodičkou po zámeckém parku - v zimě se svařákem. Mezi další zajímavosti a tipy na výlet a dovolenou patří: projížďky na koni, rybolov - průkaz zajistí hotel Štork, zimní bruslení v zámeckém parku na Dyji, posezení u cimbálu, degustace vína a cyklistika.

Hotel Lednice RELAX HOTEL ŠTORK - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Lednice RELAX HOTEL ŠTORK - K hotelu přísluší parkovištěHotel Lednice RELAX HOTEL ŠTORK -  je k dispozici připojení na internetHotel Lednice RELAX HOTEL ŠTORK -  je k dispozici letní terasaHotel Lednice RELAX HOTEL ŠTORK - krytý bazén v hotelu.Hotel Lednice RELAX HOTEL ŠTORK - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Lednice RELAX HOTEL ŠTORK - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Lednice RELAX HOTEL ŠTORK - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Hotel RELAX HOTEL ŠTORK, Čechova 272
Lednice 69144 Česká Republika
Hotel-Lednice-Stork@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel RELAX HOTEL ŠTORK ubytování Lednice Aktuální počasí ::: mlha

Doporučte tyto stránky: